Modernizace vybavení

Pro zkvalitňování zázemí a zlepšení podmínek pro naše členy se každým rokem snažíme získávat nejrůznější dotace. Usilujeme o modernizaci zázemí pro děti, tak aby ho mohly plnohodnotně využívat pro svoji činnost. Letošní rok se nese v duchu tepla. V dívčí klubovně byly nainstalovány zateplené vchodové dveře. Interiér v chlapecké klubovně zažívá viditelnější stavební úpravy. Byl zbourán starý málo funkční krb a usazena krbová vložka, kterou v současné době svépomoci za asistence krbaře obezdíváme. Dále jsme nechali podle starých vysloužilých táborových kamen vyrobit nová- stejná tak, aby dobře posloužila svému účelu. A také jsme pořídili velkoprostorový stan, který posloužil na dni města. Veškerá tato obnova by se ale neobešla bez dotací od Města Rtyně v Podkrkonoší a Obce Havlovice. Zároveň využíváme dotace od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

V brzké době usiluje naše středisko o odkup pozemkové parcely na Žabárně. Pro naši neziskovou organizaci to bude nemalá finanční zátěž. Musíme tedy na tomto místě poděkovat našemu městu Rtyně v Podkrkonoší, protože nám vyšlo vstříc se změnou účelu části dotace na odkup tohoto pozemku. Děkujeme!
Stanislav Řezníček