Baff - Mgr. Jitka Mertlíková

Vůdcovské zkoušky
    Zdravotník zotavovacích akcí
    Vedoucí – práce s dětmi

Během studia na vysoké jsem se zaměřila především na sociální politiku a sociální práci, ve kterých mě nejvíce zaujaly možnosti rozvoje jednotlivce, jeho zapojení do společenosti a dlouhodobě udržitelný rozvoj a na magisterském stupni jsem se tedy pustila do studia personálního managmentu a organizačního rozvoje. Jako doplněk jsem vystudovala teorii médií a trestní právo.

V pracovním životě jsem získala zkušenosti především v oblasti sociálního podnikání (od sázení stromků až po projektovou manažerku), ve vzdělávání dospělých a pomoci jim při hledání práce. Od roku 2014 působím v dětské lesní školce, kde jsem průvodkyní a koordinátorkou. Dále se zapojuji do projektů, které podporují občanskou iniciativu a utváření podpůrného prostředí pro podnikatele na Trutnovsku.

Mým největším koníčkem nebo možná spíš součástí života je junák. Dále ráda cestuju, tvořím, čtu, hraju na kytaru, jsem ráda se zvířaty (pes, ovce, koně, oslík a tak) a skvěle se cítím v přírodě bez okolního ruchu. Velmi důležitými jsou pro mě přátelé. Spokojená jsem či budu se smysluplnou prací a spokojenou rodinou. V junáku bych ráda, aby dětem dal tolik co mně – prostor a přátele, se kterými můžu sdílet svoje názory, rozvíjet se a dělat něco pro sebe, okolí i celou společnost – jednoduše cítit pocit naplnění a výzvy. A jednou budu mít útulnou kavárničku s galerií, kde se skloubí moje ideály :-)