“Medvíďata, to jsme my! Dupeme si po zemi. Ničeho se nebojíme, o všechno se podělíme, poslání junáka sdílíme, nést odznak si zasloužíme. Jupííí!”

Těmito slovy, které jsou zároveň naším pokřikem, se zdravíme každý čtvrtek. To je den, kdy se naše družina, družina Medvíďat, schází v havlovických klubovnách pod vedením Anety Patákové - Kyti. Nejlépe se bavíme, když si můžeme hrát. Moc nás nebaví se něco učit, dávat pozor nebo třeba poslouchat Kyti. Navzdory tomu jsme docela dobrá party a v počtu 8 včetně Kyti jsme docela dobrý tým. Rádi chodíme do přírody nebo na havlovické hřiště, kde si opět chceme jen a jen hrát. V létě nás láká schovávaná třeba v lese, v zimě, když je sníh, využíváme kluziště nebo jdeme pekáčovat.

V loňském roce (2016) jsme se rozloučili s jedním členem, Ondrou Rychterou - Skokanem, který je o něco starší než my a proto přešel do Mravenců mezi starší kluky. Uspořádali jsme na rozloučenou přespání v klubovně, těsně před Vánocemi. Jídla a pití byl dostatek, a nechyběly ani naše oblíbené hry. V tomtéž roce jsme taky jednu členku přibrali - Vendy Menšíkovou. Tak snad se jí u nás bude líbit a Skokanovi zas u Mravenců! :)

Schůzky: čtvrtek 17.30-19.00
Rádce: Aneta Patáková - Kyti, tel. 7332753697, e-mail: aneta.patakova@seznam.cz