ZVaS 2018

Kdo nás podpořil v roce 2017

Dotace ve výši 60 000,- Kč, které byly využity na modernizaci vybavení, skautský tábor a provozní náklady.

Město Rtyně přistoupilo ke změně účelu dotace a tím bylo přispěno na odkup pozemku ve výši 23 840,- Kč.

Děkujeme za podporu.

Dotace ve výši 20 000,- Kč, které byly využity na skautské potřeby a drobný materiál.

Obec Havlovice poskytla mimořádnou dotaci ve výši 20 000,- Kč na pořízení nových táborových kamen.

Děkujeme za podporu.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy/ JUNÁK – svaz skautů a skautek ČR, Královéhradecký kraj

Dotace ve výši 38 464,- Kč, které byly využity k nákupu nového velkého stanu, obnovu krbu a opravě vchodových dvěří klubovny.

Ústředí Junáka schválilo mimořádný dar ve výši 28 000,- Kč z fondu nemovitostí Junáka k nákupu pozemků.